Aktualności, Informacje produktowe |

Producent systemów CCTV, Milestone Systems, naszym nowym partnerem

Opublikowano: 11.09.2023
Producent: Milestone Systems
Zastosowanie:
  cctv

  Lider w dziedzinie technologii systemów zarządzania wideo (VMS), ma nowego dystrybutora w naszym regionie - nas. Jako Elmark Automatyka S.A. mamy zaszczyt ogłosić partnerstwo z Milestone Systems.


  Czym jest Milestone Systems?

  To czołowy dostawca oprogramowania do zarządzania wideo opartego na otwartej platformie – technologii, która pomaga całemu światu zobaczyć, jak dbać o bezpieczeństwo, chronić zasoby i zwiększać efektywność biznesową. Milestone Systems dostarcza narzędzia do rozwoju społeczności korzystających z otwartych platform, które promują współpracę i innowacje w rozwoju i zastosowaniu sieciowych technologii wideo. Opierają się na niezawodnych i skalowalnych rozwiązaniach, które sprawdziły się już w ponad 500 000 lokalizacji na całym świecie. Założona w 1998 roku firma jest przedsiębiorstwem samodzielnym w ramach grupy Canon.


  O jakie rozwiązania zwiększyło się nasze portfolio?

  XProtect – oprogramowanie do zarządzania nagraniami

  Wśród oferty produktów Milestone Systems dostępnych u nas w sklepie znajduje się XProtect. Rozwiązanie to łączy wszystkie elementy instalacji do monitoringu w jedną całość i oparte jest na otwartej platformie. XProtect jest nie tylko funkcjonalny, ale także wysoce niezawodny, co czyni go jednym z najbardziej polecanych VMSem na rynku.

  • XProtect Essential+

  XProtect Essential+

  To w pełni funkcjonalna, bezpłatna wersja oprogramowania służąca do zarządzania nagraniami (VMS). Dzięki wsparciu do 8 kamer i urządzeń jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych firm, które potrzebują podstawowego nadzoru wideo do zapewnienia bezpieczeństwa pracowników i całego obiektu.

  • XProtect Express+

  XProtect Express+

  To wersja oprogramowania służąca do zarządzania nagraniami (VMS) przeznaczona dla mniejszych firm. Wspiera ona do 48 kamer i daje możliwość integracji z innymi projektami takimi jak kontrola dostępu czy zliczanie osób. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów detalicznych, parkingów czy budynków biurowych.

  • XProtect Professional+

  XProtect Professional+

  XProtect Professional+ to oprogramowanie do zarządzania nagraniami (VMS) oparte na IP. Rozwiązanie to przeznaczone jest dla firm średniej wielkości. Jego zaletą jest możliwość obsługi nieograniczonej liczby urządzeń i serwerów. Dzięki wielowarstwowym mapom i funkcjom pełnego zarządzania alarmami operatorzy mają wgląd w całą instalację. Ten system świetnie sprawdzi się w instytucjach takich, jak szkoły, sieci detaliczne oraz zakłady produkcyjne.

  • XProtect Expert

  XProtect Expert

  To kompleksowe rozwiązanie przeznaczone dla średnich i dużych instalacji wymagających monitorowania na żywo. Zapewnia maksymalne zwiększenie wydajności sprzętu. Centralne zarządzanie, opcjonalna obsługa Video Wall i awaryjne serwery rejestrujące sprawiają, że to oprogramowanie świetnie sprawdzi się w instalacji rozproszonej na wiele lokalizacji, takich jak magazyny i stadiony.

  • XProtect Corporate

  XProtect Corporate

  Rozwiązanie to przeznaczone jest dla dużych instalacji o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które wymagają ciągłego dostępu do wideo. Zapewnia ono maksymalne zwiększenie wydajności sprzętu. Centralne zarządzanie, wbudowana funkcja Video Wall i obsługa serwerów nagrywających w trybie awaryjnym sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla instalacji o wysokim priorytecie, takich jak lotniska czy miasta.


  Kite - proste i skalowalne bezpieczeństwo wideo w chmurze.

  Kite

  Milestone Kite to łatwa w obsłudze chmura z dostępem z dowolnego miejsca. Rozwiązanie to jest otwarte, dające swobodę wyboru spośród ponad 6000 modeli kamer i różnorodnych dodatkowych funkcji analitycznych. Zapewnia bezpieczeństwo, podczas gdy Ty możesz skupić się na reszcie. 


  Dystrybutor z wartością dodaną

  Partnerstwo między Elmark Automatyka, a Milestone Systems to połączenie dwóch liderów rynku, które dają gwarancję dostarczania najwyższej jakości produktów i usług. Z pełnym przekonaniem możemy stwierdzić, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści oraz wsparcie na najwyższym poziomie.

  Niezmiennie przypominamy - jako Value Added Distributor (VAD) oferujemy nie tylko rozwiązania, ale dzielimy się też naszą wiedzą i gwarantujemy wsparcie na każdym etapie wdrożenia. 
  Tym samym pomagamy minimalizować ryzyko związanie z inwestycją i optymalizujemy Twój zysk. 

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami. 
  MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

  Wizerunek autora
  Jakub Rokicki